Turkish Corporate Club Üyelik

HEDEFLERİNİZİ GÖKYÜZÜNE TAŞIYIN

Corporate Kart

Programda 1 Yılını doldurmuş şirketlere taahhüt ettikleri rakamlara göre Corporate Kart gönderimi yapılmaktadır.

Ücretsiz Biletler

Programda 1 Yılı dolduran şirketlerimiz taahhüt ettikleri hedefe ulaştıklarında Türk Havayollarının belirlediği ücretsiz biletlerini düzenlemekteyiz.

İndirimli Biletlerde Değişiklik

Satın aldığınız Corporate indirimli biletlerde promosyon olmaması koşu ile bilet kurallarına göre değişiklik yapılabilmektedir.

Lounge ve Hızlı Check-in Kullanımı

Kartınız ile Türkiye çıkışlı dış hat seyahatlerinizde, bir misafirinizle birlikte özel yolcu salonlarını kullanabilir, Business Class kontuarından check-in yapabilir ve Fast Track noktalarından sıra beklemeden geçiş yapabilirsiniz.

TURKİSH CORPORATE CLUB AVANTAJLARI

Corporate Club Nedir ?

Turkish Airlines Corporate Club programı kapsamında özel indirim, ekstra bagaj ve ücretsiz bilet değişikliği avantajlarına sahip olabilirsiniz. 

Yıllık uçuş hedeflerinize ulaşarak Business Class kontuarından ve özel yolcu salonlarımızdan faydalanabilirsiniz. İş seyahatlerini Turkish Airlines Corporate Club avantajlarıyla buluşturan binlerce üyemiz gibi siz de hiçbir taahhütte bulunmadan ve ücret ödemeden fırsatlardan yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Cip Lounge Avantajı

Türkiye çıkışlı yurtdışı uçuşlarınızda Business Class kontuarından check-in yapabilir ve özel yolcu salonunda bir misafirinizi ağırlayabilirsiniz.

Turkish Airlines Corporate Club üyesi olarak yurtiçi ve yurtdışı uçuşlarınızda özel indirimlerle bilet alabilirsiniz.

Ekstra bagaj

Yurtdışı uçuşlarınızda ekstra bagaj avantajından yararlanmak için Turkish Airlines Corporate Club üyesi olmanız yeterli. 

Turkish Airlines Corporate Club üyelerine özel olarak hazırlanan seyahat sigortası seçenekleriyle beklenmedik durumlara karşı önlem alabilirsiniz.

Mil Kazanma

Turkish Airlines Corporate Club üyesiyseniz uçuşlardan Mil kazanmaya devam edersiniz. Kazandığınız Milleri, Miles&Smiles hesabınızda görebilirsiniz. 

Yapı Kredi’den Turkish Airlines Corporate Club kredi kartınızı alarak %10’a varan özel indirimler ve ücretsiz 3 taksit seçeneği gibi avantajlardan yararlanabilirsiniz.

Araç kiralama
Otel  Avantajları

Seyahatleriniz sırasında Turkish Airlines Corporate Club avantajlarıyla araç kiralayabilir, özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

Birbirinden lüks ve konforlu otellerde Turkish Airlines Corporate Club üyesi olarak avantajlı bir şekilde konaklayabilirsiniz.

28.352 Firma

Ocak 2016 'dan 2020 'e Kadar

1.857 Firma

Haziran 2019 - Ocak 2020 Dönemi

Programa Katılım Şartları nedir ?

Turkish Airlines Corporate Club programına başvuru tamamen ücretsizdir. Program üyeliğiniz süresince sizden herhangi bir ücret talep edilmez.
Seyahat acentası havayolu ve vakıf dernekler haricinde tüm tüzel firmalar programa başvuru yapabilirler.

Uzman Desteği

Serena Turizm Corporate Uzmanlarımız ile iletişime geçerek süreci başlatabilirsiniz. 

Başvuru Süreci

Turkish Airlines Corporate Club programı için uzmanlarımız tarafından hazırlanan formlar ile başvurabilirsiniz. Satış danışmanlarımız sizlere her alanda yardımcı olacaktır. 
 

İnceleme Süreci

Evraklarınız ve taahhütleriniz incelendikten sonra programa başvurunuz ile ilgili cevap verilir ve sonraki süreçlere geçilir. 

 

Programa Dahil Olma

Programa dahil olduğunuzda firma adına otomatik bir kod tanımlanacaktır. Kod tanımlama işlemi bittiğinde size sunulan avantajlardan anında faydalanabilirsiniz.